Jak powiększyć penisa bez pomocy chirurga?

Grubość i długość penisa może się różnić, jednak dużą część mężczyzn nie czuje się zadowolona z wymiarów swoich rodzinnych klejnotów. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość dochodzi do 2,5 cm.

Takie problemy można zniwelować naturalnymi sposobami, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest wymagana. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnych czynników jego rozmiar po prostu się zmienia. Penis maleje pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z wiekiem staje się mniejszy. Sposobów na powiększenie penisa można mnożyć. Można na przykład ćwiczyć, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, podobnie zresztą jak tabletki bądź żele.

Jak powiększyć penisa

Odpowiednio zaplanowane treningi wykonywane regularnie przynoszą nawet dobre rezultaty, przy czym nie można z nimi przesadzić. Dużym zainteresowaniem cieszą się także specjalne pompki próżniowe, które produkuje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół członka tworzy się podciśnienie, dzięki temu dopływa do niego krew i wywołuje erekcję. Pompkę można stosować nie jedynie do zwiększana penisa, ale również jako alternatywa dla preparatów farmakologicznych, sprzęt tego typu polecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki można korzystać nie dłużej niż 20 minut, należy pamiętać również o tym, aby nie pompować jej zbyt silnie, gdyż może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych.

Na rynku są dostępne także dedykowane tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, aby dokładnie sprawdzić skład wybranych produktów i nie wierzyć reklamom, które obiecują spektakularne rezultaty, które można uzyskać na przykład w ciągu kilku dni. Tabletki na powiększenie członka powinny zawierać naturalne składniki, najlepiej wybierać środki ze sprawdzonych źródeł, aby nie zrobić sobie krzywdy. Tego rodzaju preparaty nie tylko wpływają na zwiększenie rozmiaru członka, ale zwiększają ponadto popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

Chociaż dziś można znaleźć bardzo dużo różnego typu środków, które teoretycznie mogą wpływać na męskość, to warto wiedzieć, że trwałe powiększenie członka jest możliwe wyłącznie poprzez zabiegi chirurgiczne. Operacja powiększenia penisa jest zalecana jedynie w uzasadnionych przypadkach, gdyż wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do trwałego uszkodzenia funkcji prącia tj. mężczyzna może utracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. naturalnego pochodzenia sposoby na powiększenie penisa są bezpieczniejsze, zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem, w związku z tym nie należy się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

Rozmiary penisów są różne, uzależnione są od pochodzenia jak również predyspozycji genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w trakcie zbliżenia, najistotniejszym czynnikiem, który gwarantuje udane współżycie jest fantazja i czułość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko wolą posiadać przyrodzenie o dużych rozmiarach. Kompleksy , które wiążą się z długością i grubością członka są znane od lat i mają związek z psychiką i to właśnie od samoakceptacji należałoby zacząć. Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, aby penis stał się większy jest stosowanie zalecanych pastylek. Tego typu środki składają się zazwyczaj z naturalnych, ziołowych składników, które wpływają na zwiększoną chłonność a także sprawność ciał jamistych, z których składa się członek.

Pastylki na powiększenie członka jest sporo, przy czym należy nie zapominać, aby decydować się jedynie tylko takie produkty, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł, tak będzie najbezpieczniej. Jak naturalnie powiększyć penisa? Większy penis to dla dużej grupy mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety twierdzą, że wielkość członka w trakcie zbliżenia tak naprawdę jest bez znaczenia i ważniejsza się czułość a nawet fantazja partnera, dla panów jest to bardzo istotna kwestia, której poświęcą swój czas. Jeśli chodzi o naturalne sposoby na zwiększenie rozmiaru członka, trzeba zainteresować się ćwiczeniami. W sieci można znaleźć specjalne zestawy ćwiczeń rozciągających, lekarze jednak nie zalecają działać na własną rękę. Należy skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem.

Rozciągając członka niestety można doprowadzić do pojawienia się problemów związanych z erekcją. Innym cieszącym się popularnością sposobem jest używanie pompki próżniowej. Pompka może nieco wydłużyć penisa, jest zalecana głównie osobom, które przeszły urazy kręgosłupa lub jeżdżą na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na osiągnięcie erekcji, przy czym należy być ostrożnym i należy pamiętać o ściągnięciu gumki po odbyciu stosunku.

Jak powiększyć penisa

Tabletki, pompki czy kremy nie będą dawać trwałych rezultatów, jeżeli trwałe chcemy zwiększyć rozmiar swojego członka niestety będziemy musieli zdecydować się na operację, która jest nie tylko kosztowna, ale także niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększania członka wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie pomóc albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie osiągał erekcji. W związku z tym przed podjęciem takiej decyzji należy dokładnie przemyśleć sprawę i zastanowić się czy warto znosić ból i ponosić tak ogromne ryzyko.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to produkt, który stosują internauci i to oni wystawili tym pastylką tak dobrą opinię. Nie bez powodu także środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Interesujący jest fakt,że, nie tylko faceci zadowoleni są z efektów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ