Powiększenie penisa czy okaże się gwarancją lepszego seksu?

Zwiększanie rozmiarów penisa to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród mężczyzn. Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w pełni zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, w związku z tym rynek poleca różnego rodzaju środki, kremy, żele a nawet pompki, które wspierają zaakceptowanie swojego ciała.

Co należy wiedzieć o powiększeniu penisa

Rozmiary penisów są różne, zależą od pochodzenia jak również uwarunkowań genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w trakcie zbliżenia, ważniejszym czynnikiem, który zapewniania udane współżycie jest fantazja i miłość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko wolą posiadać przyrodzenie o pokaźniejszych wymiarach. Kompleksy związane z długością i grubością penisa są znane od dawna i mają związek z psychiką i to właśnie od samoakceptacji należy zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki rozmiar posiada duża grupa mężczyzn , którzy zamieszkują terytorium Europy. Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, aby penis stał się większy jest stosowanie zalecanych pastylek. Takiego rodzaju środki składają się w większości przypadków z naturalnych, ziołowych składników, które mają wpływ na lepszą chłonność a także sprawność ciał jamistych, z których składa się penis.

Tabletek na zwiększenie rozmiarów członka jest sporo, przy czym trzeba pamiętać, aby wybierać wyłącznie takie produkty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej. Jak naturalnie powiększyć penisa? Duży penis to dla większości mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i wyższa samoocena. Chociaż kobiety twierdzą, że rozmiar penisa w czasie seksu tak naprawdę nie ma znaczenia i ważniejsza się czułość a nawet fantazja partnera, dla mężczyzn jest to szalenie ważna kwestia, której poświęcą dużo czasu. Jeśli chodzi o naturalne metody na powiększenie członka, warto zainteresować się ćwiczeniami. W sieci można znaleźć specjalne treningi rozciągające, lekarze mimo to nie polecają działać bez specjalistyczne wsparcia. Najlepiej skonsultować się w tym celu z lekarzem specjalistą. Rozciągając penisa niestety można doprowadzić do pojawienia się kłopotów związanych ze wzwodem. Innym popularnym sposobem jest stosowanie pompki próżniowej.

Pompka może trochę wydłużyć penisa, jest zalecana przede wszystkim osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź poruszają się na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na osiągnięcie erekcji, przy czym trzeba być ostrożnym i należy pamiętać o zdjęciu gumki po odbyciu stosunku. Tabletki na powiększenie penisa, pompki bądź nie będą dawać trwałych efektów, jeżeli trwałe chcemy powiększyć wymiar swojego członka niestety będziemy musieli zdecydować się na operację, która jest nie tylko kosztowna, ale ponadto niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększenia penisa wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie przynieść rezultatu albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie osiągał wzwodu. ,To, dlatego przed podjęciem takiej decyzji trzeba bardzo dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się cierpieć i ponosić tak olbrzymie ryzyko.

Powiększenie penisa – co jest prawdą a co historią wyssaną z palca 

Wielkość penisa teoretycznie nie powinna mieć znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn pochodzących z Europy to 8-12 cm. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak nerwy, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy jednoznacznie, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów.

Czy tabletki będą skutecznym rozwiązaniem?

Na rynku znajdziemy dużo preparatów, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić opinie na temat wybranych produktów. Pomimo tego, że większość producentów tabletek na zwiększenie wymiarów penisa, gwarantuje, że dzięki ich produktom można osiągnąć oczekiwane rezultaty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe. Tabletki na powiększenie penisa poprawiają ukrwienie członka, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą odpowiednim sposobem dla panów, zamierzających zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Dosyć popularnym sposobem na powiększenie penisa jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może zwiększyć penis nawet o 6 cm, poza tym producenci takiego rodzaju urządzeń zapewniają większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy.

Pompki należy używać każdego dnia około 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilkunastu dniach. Innym sposobem są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. W przypadku gdy będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę. Kolejnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to specjalne usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy niewielkich dawek nacisku ma zmobilizować komórki do regeneracji. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale dodatkowo niebezpieczna, bo mogą wystąpić po niej powikłania.

Zabieg chirurgiczny powiększania członka polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które potrafią na stałe powiększyć przyrodzenie. Niestety taka operacja związany jest z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszym przypadku mężczyzna można stracić zdolność erekcji, co zaburza udane życie intymne. Zabiegi przy użyciu skalpela są zalecane wyłącznie osobom, które cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis. Mimo, że długość bądź grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na spełnienie partnerki, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkód, niż przynieść korzyści.