Powiększenie penisa skuteczne i bezpieczne? Najlepsze sposoby

Każdy z nas jakieś kompleksy, niewiele jest osób, które w pełni akceptują swój wygląd. Kobiety najczęściej mają problem z wielkością swojego biustu czy figurą, mężczyźni narzekają z kolei na rozmiar swojego penisa.

Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to lekarze i mówią o tym kobiety, dla których najważniejsza jest fantazja partnera. Mimo to, mężczyźni mają kompleksy, wielu z nich zastanawia się jak powiększyć penisa, żeby móc zadowolić swoją partnerkę. Wielkość penisa w dużej mierze jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy również od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury powietrza jak również sytuacji. Na rynku można znaleźć wiele preparatów, które obiecują, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego użycia penis stanie się większy.

Powiększenie penisa

Producenci preparatów na powiększanie penisa prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w Internecie można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę trudno stwierdzić, które tabletki okażą się skuteczne, ponieważ każdy organizm jest inny. Pastylki na powiększenie penisa zazwyczaj zawierają w swoim składzie naturalne składniki, przede wszystkim substancje ziołowe, które dodatkowo zwiększają również popęd seksualny i doznania w czasie stosunku. Dziś możliwości jest dużo, jednak należy zachować ostrożność, nie warto nabywać preparatów niewiadomego pochodzenia, gdyż mogą okazać się niebezpieczne dla naszego organizmu.

Preparaty na powiększenie penisa najlepiej nabywać w aptekach albo sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre środki nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście tabletki nie będą miały takiej skuteczności jak zabieg operacyjne, nie mniej jednak zabieg przy użyciu skalpela jest polecany mężczyznom z dużym problemem związanym z Wdami rozwojowymi penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale związana jest z dosyć dużym efektem. Możemy dostać zakażenia, zabieg może nie odnieść oczekiwanego skutku, a dużo się nacierpimy, w niektórych przypadkach może nawet dojść do kłopotów ze wzwodem.

Zwiększanie rozmiarów męskości jest trudne, penisa nie da się zwiększyć bez interwencji chirurga. Jeżeli mężczyzna jest poważnie zakompleksiony, najlepiej, aby zwrócił się z tym problemem do specjalisty. Przed podjęciem kroków, które mają na celu powiększenie przyrodzenia, należy poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że zabieg operacyjny czy tabletki są zbędne, na początku trzeba zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest dodatkowo akceptacja partnerki. Kobiety są zdania, że wymiar nie jest najważniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie warto dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, aby móc zrobić dobre wrażenie w łóżku. To nie długość czy obwód penisa się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość podczas zbliżenia.

 Czy tabletki są skuteczne?

Na rynku polecanych jest dużo tabletek, ale nie wszystkie są skuteczne, dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić opinie na temat wybranych środków. Pomimo tego, że wielu producentów tabletek na powiększenie penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można uzyskać oczekiwane efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany stałe. Pastylki poprawiają ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą odpowiednim sposobem dla mężczyzn, zamierzających wywołać dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

Cieszącym się popularnością sposobem na powiększenie penisa jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może przyczynić się do wzrostu penisa nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń obiecują większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompkę należy stosować każdego dnia przez 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilku tygodniach. Innym sposobem są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją polecane są plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. W przypadku gdy będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

Następnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy znikomych dawek nacisku mobilizuje komórki do regeneracji. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale także niebezpieczna, gdyż możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania.

Zabieg chirurgiczny powiększania penisa polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z niewielu metod, które potrafią na stałe powiększyć przyrodzenie. Niestety taka operacja związany jest z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszym przypadku mężczyzna można stracić zdolność erekcji, co zaburza udane życie intymne. Operacje przy użyciu skalpela są zalecane tylko osobom, które cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis. Pomimo tego, że długość czy grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie kobiety, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy.

Powiększenie penisa

Chociaż na rynku oferowane są wszelkiego typu urządzenia oraz tabletki, których zadaniem jest powiększyć penisa, prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą, która faktycznie może odnieść oczekiwane rezultaty jest zabieg operacji. Zabieg jest jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość penisa w stanie erekcji może znacznie zwiększać, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to środek, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym kapsułką pozytywną opinię. Nie przypadkowo także środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko panowie zadowoleni są z rezultatów… ale głównie ich partnerki!

Skuteczne powiększenie penisa >> ZOBACZ