Przedłużenie penisa. Kompleksy związane z małym członkiem? Nie z tym produktem!

Wielkość penisa teoretycznie jest bez znaczenia w czasie współżycia. Zarówno specjaliści, jak również kobiety podkreślają, że kluczowa jest czułość i fantazja partnera, a nie rozmiar jego przyrodzenia. Mimo to wielu mężczyzn jest zakompleksionych w związku z rozmiarem członka, co źle wpływa na ich samoocenę.

Bezpieczne przedłużanie penisa, a które każdy może sobie pozwolić 

Ponieważ problem jest duży na rynku polecane jest wiele preparatów, które mają za zdanie zwiększenie penisa, niestety nie wszystkie będą skuteczne i zdrowe dla człowieka. Kluczowe jest to, aby wybierać preparaty, pochodzące ze sprawdzonych, wiarygodnych źródeł. Poza tym należy pamiętać, że ludzki organizm może inaczej reagować na tabletki na przedłużenie penisa.
Chociaż większość z nich składa się z naturalnych ziołowych substancji, one również mogą przynieść negatywne skutki. Pamiętajmy, aby podejść do wyboru pastylek w racjonalny sposób i nie wierzyć we wszystko, co jest napisane na opakowaniu. Kolejnym sposobem są ćwiczenia na przedłużenie penisa – to rozwiązanie także cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów. Treningi wykonuje się przy pomocy specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skorzystać z porady specjalisty. najbardziej efektywnym sposobem na trwałe powiększenie penisa jest operacja.

Zabieg chirurgiczny ma na celu powiększenie penisa to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. Podczas zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej do tej pory części prącia poprzez nacięcie wiązadeł łączących kość łonową, wtedy członek opuszcza się i staje się dłuższy. Tego typu zabiegi są zalecane w pierwszej kolejności osobom, które cierpią na niedorozwój członka, mają tzw. mikropenis. W sytuacji, gdy mężczyzna nie ma problemów zdrowotnych i jego członek ma rozmiary , które mieszczą się w normie odradza się taki zabieg, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Rozmiar penisa to kompleks dużej grupy mężczyzn, a zabieg operacyjny związany jest z ryzykiem braku erekcji, tak więc należy dobrze się zastanowić. Brak samoakceptacji i wyglądu swojego penisa związany jest z obniżoną samooceną i warto najpierw szukać pomocy u psychoterapeuty, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, gdy penis uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie.

Poprzez operację można uzyskać zwiększenie rozmiaru penisa o około 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda operacja, powiększenie penisazwiązane jest również z ryzykiem zakażenia, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanej operacji i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać odpowiedniego efektu. Operacje są drogie, ich koszt wynosi średnio 800-1000 euro. Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. W przypadku zabiegu chirurgicznego zwiększenia wymiarów członka ryzyko jest dosyć duże, w Polsce jest zaledwie kilku specjalistów, którzy podejmują się takich zabiegów. Pamiętajmy, aby podejść do tematu racjonalnie, w końcu aby zadowolić partnerkę nie liczy się jedynie wymiar przyrodzenia.

Poznaj prawdę o powiększeniu penisa 

Każdy z nas jakieś kompleksy, niewiele jest osób, które w pełni akceptują swój wygląd. Kobiety głownie mają problem z wielkością swoich piersi czy figurą, panowie narzekają z kolei na wymiary swojego członka.

Czy są skuteczne sposoby na przedłużenie penisa?

Od wielu lat na rynku światowym dostępne są w sprzedaży pastylki, kremy, żele, które wpływają na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to lekarze i mówią o tym kobiety, dla których najważniejsza jest fantazja podczas zbliżenia. Mimo to, dużo grupa mężczyzn mają kompleksy, wielu z nich zadaje pytanie się jak powiększyć penisa, aby móc sprawić przyjemność kobiecie. Wielkość penisa w pierwszej kolejności jest uwarunkowana genetycznie, jego wielkość uzależniona jest również od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury powietrza oraz sytuacji. Na rynku można kupić masę preparatów, które zapewniają, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego użycia penis zwiększa swój rozmiar. Producenci tabletek na zwiększenie wymiarów członka prześcigają się w ofercie coraz lepszych produktów.

Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii i porad tak naprawdę ciężko powiedzieć, które tabletki okażą się najskuteczniejsze, gdyż każdy organizm jest inny. Tabletki na powiększenie penisa  najczęściej zawierają w swoim składzie naturalne składniki, przede wszystkim zioła, które dodatkowo zwiększają także popęd seksualny i doznania w trakcie stosunku. We współczesnych czasach sposobów jest dużo, jednak należy zachować ostrożność, nie wolno nabywać preparatów z nieznanego źródła, gdyż mogą okazać się szkodliwe dla naszego organizmu. Preparaty na zwiększenie wymiarów penisa najlepiej nabywać w aptekach albo sprawdzonych sklepach internetowych. Niektóre preparaty nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście tabletki nie będą miały takiej efektywności jak operacja, nie mniej jednak zabieg chirurgiczny jest polecany osobom z poważnym problemem związanym z niedorozwojem penisa.

Operacja jest skuteczna, ale wiąże się z poważnym ryzykiem. Możemy dostać stanu zapalnego, zabieg może nie odnieść oczekiwanego skutku, a jest bolesny, w niektórych sytuacjach może też dojść do kłopotów ze wzwodem. Zwiększanie rozmiarów przyrodzenia nie jest łatwe, penisa nie da się powiększyć bez interwencji chirurga. Jeśli mężczyzna ma bardzo duże kompleksy, najlepiej, żeby udał się z tym problemem do specjalisty. Przed podjęciem kroków, które mają na celu powiększenie kle jonów rodowych, warto poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy dojdą do wniosku, że zabieg operacyjny czy preparaty są niepotrzebne, na początku trzeba zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest ponadto akceptacja partnerki. Kobiety twierdzą, że rozmiar penisa  nie jest najistotniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, żeby móc zrobić dobre wrażenie w łóżku. To nie długość czy obwód członka się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.