Rozmiar penisa. Okazuje się,że jednak ma znaczenie!

Wielu mężczyzn nie cieszy się rozmiarem swojego przyrodzenia, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie rozmawiają. Chociaż ludzie się różnią, a lekarze podkreślają, że wielkość penisa nie jest najważniejszym czynnikiem, który może zapewnić udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i można znaleźć na rynku atrakcyjny wybór takiego typu preparatów.

Czy rozmiar penisa wciąż w dalszym ciągu stanowi temat tabu?

Sposobów na to jak powiększyć penisa jest bardzo dużo, aczkolwiek nie wszystkie są odpowiednio skuteczne. Tabletki działają jak suplementy diety i w większości przypadków zawierają same naturalne składniki pozyskane z ziół. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego prącia i chcą osiągnąć szybkie rezultaty. Tego rodzaju preparaty działają na ciała jamiste , które znajdują się w członku, poprzez zwiększenie ich chłonności. Jedynym z bardziej skutecznych metod jest operacja, niestety wymaga skalpela chirurga. Podczas zabiegu chirurg nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, dzięki temu członek wydaje się bardziej długi. Taki zabieg to droga inwestycja i mogą po nim wystąpić powikłania, dlatego nie jest polecany. Operacje na zwiększenie członka wykonuje się zazwyczaj jedynie tym osobom, które cierpią na niedorozwój członka. Ryzyko jest duże, ponieważ nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak zakażenie bądź brak rezultatów po przeprowadzonym zabiegu, może też dojść do problemów ze wzwodem i erekcji.

Chirurgiczne powiększenie penisa jest proponowane głównie mężczyznom którzy borykają się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa staje się możliwe również poprzez specjalistyczne ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je z fachowcem – urologiem lub seksuologiem. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z wielkością członka jest związany z kłopotami w życiu intymnym. Wiele kobiet zadowala rozmiar penisa partnera, mimo, że on sam chciałby dysponować większym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od tego, czy układa im się w łóżku są na tym punkcie zakompleksieni. Nawet, jeżeli partnerka akceptuje wygląd i rozmiar penisa swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki. Nieduży członek może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem strachu przed sytuacjami intymnymi, dlatego przede wszystkim warto, aby mężczyzna posiadający taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe.

W dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają ogromny problem z zaakceptowanie siebie. Lekarze alarmują, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy i nie warto podejmować ryzyka poddając się zabiegowi operacyjnemu, gdy pozostałe funkcje penisa są prawidłowe i mężczyzna nie ma problemu z erekcją. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurgicznej myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja tego wymaga. Rozmiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób ma szansę pozbycia się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tych granicach.

3 najskuteczniejsze metody powiększenia penisa 

Kompleksy jakie wiążą się z rozmiarem członka nikogo nie dziwią, tak samo jak kobiety są zaniepokojone rozmiarem swoich piersi, tak mężczyźni nie zawsze są zadowoleni z rozmiarów swojego członka. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń a także środków, które mają za zadanie zwiększenie przyrodzenia. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i większość mężczyzn mieści się w tej normie, panowie chcieliby dysponować jak największym sprzętem. Skąd wynika zakompleksienie? Pomimo, że kobiety podkreślają, że nie rozmiar, aczkolwiek fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni wciąż są zakompleksieni, świadczy o tym między innymi duże zainteresowanie preparatami na zwiększenie wymiarów przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór środków jest pokaźny, jednak należy być ostrożnym, w pierwszej kolejności trzeba wybierać środki , które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Jeżeli chodzi o pastylki, to duża grupa z nich nie tylko ma za zadanie zwiększyć wymiar członka, ale także korzystnie wypływać na wzwód oraz popęd seksualny.

Chociaż w sieci można znaleźć rankingi dotyczące efektywności dostępnych preparatów, warto nie zapominać, że każdy organizm jest inny, tak więc może inaczej reagować. Dosyć dużą popularnością cieszą się również takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma na celu powiększenie członka i lepsze utrzymanie erekcji. Pompkę trzeba stosować regularnie, jednak efekty są średnio zadowalające. Trzecim sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, specjalnie zaplanowane treningi poprzez jego stymulację, powiększają jego wymiar zarówno długość, jak również obwód. Poza tym ćwiczenia pozytywnie wpływają na wzwód, który jest silniejszy, pomagają ponadto kontrolować wytrysk. Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które powinno ćwiczyć każdego dnia przez około pół godziny. Polega ono na zrobieniu pierścienia stykając kciuk z palcem wskazującym. W ten sposób ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. Podczas ćwiczenia penis powinien pozostawać w lekkim wzwodzie.

Chociaż od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo suplementów diety, które mają za zadanie poprawiać seksualność i męskość, tak naprawdę nie są to środki, które mogą na stałe zwiększyć rozmiar penisa. Osoby, które są bardzo zakompleksione i poszukują najskuteczniejszego sposobu na powiększeni penisa, powinny zastanowić się nad zabiegiem operacyjnym. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto ryzykować sprawność seksualną dla powiększenia członka. Każdy zabieg operacyjny związany jest z ryzykiem komplikacji, często może dojść do utraty zdolności erekcji. W dzisiejszych czasach producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych preparatów , które służą do zwiększania wymiarów członka, pamiętajmy, aby zachować rozsądek i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Wymiar nie jest najistotniejszy i tak twierdzi większość kobiet.