Rozmiar penisa który wprawia mężczyzn w kompleksy

Wielu mężczyzn nie cieszy się rozmiarem swoich rodowych klejnotów, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie rozmawiają.

Chociaż każdy człowiek jest inny, a lekarze podkreślają, że wielkość penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który gwarantuje udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i można znaleźć na rynku atrakcyjny wybór takiego typu preparatów. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest wiele, aczkolwiek nie wszystkie będą odpowiednio skuteczne. Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i w większości przypadków zawierają same naturalne składniki wykonane z ziół.

Rozmiar penisa

Jest to zalecane rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego członka i chcą uzyskać szybkie efekty. Tego rodzaju preparaty mają wpływ na ciała jamiste , które znajdują się w członku, zwiększając ich chłonność. Jedynym z najskuteczniejszych metod jest operacja, niestety wymaga skalpela chirurga. Podczas zabiegu lekarz nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, dzięki czemu członek wydaje się dłuższy. Taki zabieg to droga inwestycja i mogą po nim pojawić się powikłania, dlatego nie jest zalecany. Operacje na powiększenie członka wykonane są zazwyczaj tylko tym osobom, które cierpią na wadę rozwojową członka. Ryzyko jest duże, gdyż nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak stan zapalny czy brak efektów po wykonaniu zabiegu, może także dojść do problemów ze wzwodem i erekcji.

Chirurgiczne powiększenie członka jest zalecane pierwszej kolejności mężczyznom którzy borykają się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa staje się możliwe również poprzez specjalistyczne ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z rozmiarem członka wiąże się z kłopotami w życiu intymnym. Większość zadowala rozmiar penisa partnera, mimo, że on sam chciałby dysponować większym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od tego, czy układa im się w łóżku są na tym punkcie zakompleksieni. Nawet, w przypadku gdy partnerkę zadowala rozmiar i wygląd członka swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki.

Mały członek może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem strachu przed zbliżeniem, dlatego przede wszystkim warto, żeby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe. We współczesnych czasach zarówno kobiety, jak również mężczyźni mają większy kłopot z zaakceptowanie siebie.  Lekarze podkreślają, że rozmiar nie jest najważniejszy i nie warto podejmować ryzyka poddając się operacji, gdy pozostałe funkcje penisa są zachowanie i mężczyzna nie ma problemu ze wzwodem. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurgicznej pomyśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja tego wymaga. Wymiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób pozbędzie się kompleksów. Średnia długość członka wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tej normie.

Ile kosztuje powiększanie penisa?

W związku z tym, że problem jest duży na rynku polecane jest dużo preparatów, które mają za zdanie rozmiarów penisa, niestety nie wszystkie będą skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Ważne jest to, żeby wybierać preparaty, pochodzące z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym trzeba pamiętać, że każdy organizm może inaczej reagować na tabletki na powiększenie penisa. Chociaż większość z dostępnych w sprzedaży składa się z naturalnych ziołowych substancji, one także mogą przynieść negatywne skutki. Pamiętajmy, żeby podchodzić do wyboru pastylek racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, o czym zapewniają producenci.

Innym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie także cieszy się dużą popularnością wśród panów. Ćwiczenia wykonuje się przy użyciu specjalnych obciążników, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skorzystać z porady specjalisty. najbardziej efektywnym sposobem na stałe zwiększenie wymiarów członka jest zabieg operacyjny. Zabieg z użyciem skalpela ma na celu wydłużenie penisa to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. Podczas zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej dotąd części prącia co uzyskuje się przez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas penis opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Tego rodzaju zabiegi zaleca się głównie osobom, które cierpią z powodu niedorozwoju członka, mają tzw. mikropenis.

W przypadku, gdy mężczyzna jest zdrowy i jego członek ma rozmiary prawidłowe odradza się taki zabieg, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Rozmiar członka to kompleks wielu mężczyzn, a zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem braku erekcji, tak więc trzeba dobrze nad tym pomyśleć. Brak samoakceptacji i wyglądu swojego członka wiąże się z obniżoną samooceną i trzeba najpierw poszukać porady u psychoterapeuty, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, gdy członek uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Rozmiar penisa

Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na zwiększenie rozmiaru członka o około 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda interwencja chirurgiczna, zwiększenie wymiarów członka związane jest także z ryzykiem stanu zapalnego, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanym zabiegu i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać oczekiwanego rezultatu. Operacje są drogie, ich koszt wynosi około 800-1000 euro. Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej dostępne, nie mniej jednak przed taką decyzją należy dokładnie zapoznać się z możliwymi komplikacjami. W przypadku operacji zwiększenia wymiarów członka ryzyko jest poważne, w naszym kraju jest zaledwie kilku specjalistów, którzy podejmują się takich zabiegów.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to produkt, który zażywają internauci i to oni wystawili tym kapsułką tak dobrą opinię. Nie przypadkowo także środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co interesujące, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Większy rozmiar penisa >> ZOBACZ