Tabletki na powiększenie penisa czyli seksualna rewolucja!

Kompleksy związane z rozmiarem członka są powszechne, wielu mężczyzn marzy o tym, żeby mieć przyrodzenie pokaźniejszych wymiarów. I chociaż lekarze potwierdzają, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najważniejsza, aby móc zadowolić kobietę, panowie wciąż poszukują metod na powiększenie członka. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm w erekcji. Jego rozmiar jest różny i zależy od takich czynników jak wiek, temperatura otoczenia a nawet stres.

Tabletki na powiększenie penisa czy pompka – która metoda skuteczniejsza

Ze względu na duże zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć dziś bardzo dużo tabletek i innego rodzaju środków, które gwarantują pomoc mężczyznom uzyskać odpowiedni rozmiar. Penis wprawdzie nie zwiększy swoich wymiarów na trwale, w tym wypadku konieczna jest pomoc chirurga, ale można w skuteczny sobie pomóc. Problem związany z brakiem akceptacji rozmiaru członka ma głównie naturę psychiczną i emocjonalną, tak więc najlepiej po prostu zaakceptować się takim jakim się jest. Jedynym z najbardziej popularnych sposobów na powiększenie penisa jest pompka. Tego typu rozwiązanie polecane jest przede wszystkim osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są zalecane mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, u których występują przeciwwskazania do zażywania środków farmakologicznych. Oferowane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane bateriami bądź ręcznie. Ich wybór jest duży.

W jaki sposób działa pompka?

Aby móc uzyskać erekcję na członek trzeba nałożyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na członka będącego w erekcji gumkę uciskową. Tego rodzaju zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po zakończeniu zbliżenia gumkę należy usunąć, jeżeli nie zostanie usunięta na czas skutki mogą być tragiczne, może dojść do martwicy i konieczna będzie amputacja penisa. Pompki muszą być używane zgodnie z zaleceniem, bo można wyrządzić sobie krzywdę. Należy używać jej przez okres nie dłuższy niż dwadzieścia minut, poza tym nie trzeba zbyt mocno pompować, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.

Drugą cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta wielu mężczyzn są tabletki na powiększenie penisa. Tego rodzaju środki zawierają w większości przypadków naturalnego pochodzenia składniki, które zwiększają chłonność oraz sprawność ciał jamistych członka. Oczywiście nie trzeba spodziewać się stałych rezultatów,tabletki na powiększenie penisa mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce, ale nie powiększą one członka w sposób trwały.Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na powiększenie prącia jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania do których między innymi zaliczyć można utratę możliwości erekcji. Duża grupa mężczyzn zadaje pytanie jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest najważniejszy. Kompleksy jakie wiążą się z wielkością męskości są porównywalne do kompleksów kobiet dotyczących wielkości biustu.

Czy powiększanie penisa może być  bezpieczne? 

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku operuje się dużo różnego rodzaju pastylek, żeli i urządzeń, które rzekomo mają pomóc w uzyskaniu oczekiwanych rezultatów. Niektórzy cenią także odpowiednie ćwiczenia na zwiększenie wymiarów członka. Jaka jest skuteczność takich kuracji? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Należy skonsultować się z lekarzem, który wybierze nam najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy związane z rozmiarem penisa siedzą w przysłowiowej głowie i w zasadzie od tego warto zacząć. Długość bądź obwód penisa nie gwarantuje udanego życia seksualnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli będzie nieczuły i brakuje mu fantazji.

Pamiętajmy, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe poprzez operację chirurgiczną, a tego rodzaju zabieg niestety wiąże się z dużym ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów członka polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, poprzez co członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety taka operacja związany jest z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takiej sytuacji ryzykować? Lepiej zdecydować się na tabletki na powiększenie penisa, które nie odnoszą wprawdzie trwałych efektów, ale nie są zagrożone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić dobre wrażenie na partnerce i odbudować poczucie własnej wartości. Większość mężczyzn zadaje pytanie jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie zalecane nawet przez lekarzy. Stosuje je dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można korzystać takiego rodzaju urządzenie także do celów zwiększenia rozmiaru członka.

Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby zbyt mocno nie pompować, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych penisa. Próba zwiększenia wymiarów penisa samodzielnie bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz zwiększenia wymiarów członka, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku samoakceptacji. Być może powiększanie penisa okaże się niepotrzebne. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy również kupować środki ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać członka bez konsultacji z lekarzem.