Wielkość penisa nie musi być stała! Najlepsze sposoby na powiększenie członka

Chociaż duża grupa lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie ma znaczenia i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Penis statystycznego mieszkańca krajów europejskich mierzy od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki rozmiar nie dla każdego jest zadowalający.

Pomimo tego, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są najważniejsze i nie od tego zależy satysfakcja w czasie zbliżenia, większość mężczyzn woli posiadać pokaźne przyrodzenie. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku w aktualnej sprzedaży są polecane różnego rodzaju tabletki, niektórzy decydują się na operacje. Chociaż operacja chirurgiczna jest bolesna i dość droga jest to jeden z najbardziej skutecznych metod na to, aby penis stał się dłuższy. Można zdecydować się ponadto na zażywanie specjalnych pastylek, które nie wyłącznie wydłużają penisa, ale mają wpływ również na libido i produkcję plemników.

Rozmiar penisa

Chociaż wielkość penisa nie wypływa na jakość seksu, środki na powiększanie członka cieszą się bardzo dużą popularnością i nikt się temu nie dziwi. Podobnie jak kobiety mają kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają kompleks na tle rozmiaru penisa. Długość i grubość penisa, to niezmiennie dla wielu panów temat zakazany, który poruszają bardzo niechętnie.

Czy warto korzystać ze środków farmakologicznych?

Problem z rozmiarem członka zaczyna się w głowie mężczyzny. Jeżeli nigdy nie był zadowolony z wymiarów swoich klejnotów rodowych na pewno przez długi okres czasu unikał zbliżeń, aby nie narazić partnerki na rozczarowanie. W większości przypadków kobiety nie zauważają problemu w wielkości członka, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość doznań nie zależy tylko od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Nieduży członek może dawać mniej przyjemności, z kolei zbyt duży może sprawiać w czasie zbliżenia ból.

Wiele kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość męskiego przyrodzenia ma znaczenie i decyduje o tym, czy będą w stanie osiągnąć orgazm. Grubszy penis lepiej stymuluje łechtaczkę w trakcie zbliżenia, poza tym gwarantuje intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam zlokalizowane są strefy erogenne. Chociaż mężczyznom wydaje się, że posiadając mały penis nie będą w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są niezwykle wyrozumiałe i zdają sobie sprawę z tego, co w życiu jest najważniejsze. Nie każdy mężczyzna ma dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną członka. Różnimy się od siebie i warto siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia oraz do udanego związku.

Wielkość członka ma wpływ na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeżeli chcemy sięgnąć po tabletki na zwiększenie rozmiaru członka, trzeba pamiętać, aby wybierać produkty od znanych producentów, nie warto kupować urządzeń czy środków od sprzedawców, którzy nie podają źródła sprzedawanego towaru.

Jak skutecznie powiększyć penisa?

Kompleksy , które wiążą się z rozmiarem członka są powszechne, wielu mężczyzn chciałoby mieć przyrodzenie pokaźniejszych rozmiarów. I chociaż lekarze potwierdzają, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najbardziej istotna, aby móc zadowolić kobietę, panowie i tak poszukują metod na powiększenie członka. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm w erekcji. Jego rozmiar jest różny i uzależniony jest od takich czynników jak wiek, temperatura powietrza czy stres. Ze względu na duże zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć dziś bardzo dużo tabletek i innego rodzaju środków, które zapewniają pomoc mężczyznom uzyskać odpowiedni rozmiar.

Penis wprawdzie nie powiększy się na trwale, w tym wypadku konieczna jest pomoc chirurga, ale można w skuteczny sobie pomóc. Problem związany z brakiem akceptacji wielkości członka ma głównie naturę psychiczną i emocjonalną, tak więc najlepiej po prostu zaakceptować się takim jakim się jest. Jedynym z najbardziej popularnych sposobów na zwiększenie wymiarów członka jest pompka. Tego rodzaju rozwiązanie zalecane jest szczególnie osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są zalecane mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, które mają przeciwwskazania do zażywania środków farmaceutycznych. Oferowane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane bateriami albo ręcznie. Ich wybór jest szeroki.

Aby osiągnąć erekcję na penis trzeba założyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na członka we wzwodzie gumkę uciskową. Taki zabieg zapobiega odpływowi krwi z członka, po odbyciu stosunku gumkę trzeba usunąć, jeżeli nie zostanie usunięta w odpowiednim momencie skutki mogą być tragiczne, może dojść do martwicy i konieczna będzie amputacja członka. Pompki powinny być używane zgodnie z zaleceniem, inaczej można wyrządzić sobie krzywdę. Trzeba używać jej przez okres nie dłuższy niż dwadzieścia minut, poza tym nie należy zbyt mocno pompować, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.

Drugą cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta duża grupa mężczyzn są tabletki. Takie środki zawierają w większości przypadków naturalnego pochodzenia składniki, które zwiększają chłonność oraz sprawność ciał jamistych członka. Oczywiście nie należy spodziewać się spektakularnych i stałych efektów, pastylki mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie zwiększają wymiarów członka w sposób trwały. Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na powiększenie prącia jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania do których między innymi zaliczyć można utratę możliwości erekcji. Duża grupa mężczyzn zadaje pytanie jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest tak ważny.

Rozmiar penisa

Kompleksy związane z wielkością męskości można porównać do kompleksów kobiet dotyczących rozmiaru piersi. Najlepszym rozwiązaniem problemów jest po prostu akceptacja swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i aby zaakceptował nas nasz partner życiowy. Metod na powiększenie członka jest wiele, większość z nich nie jest efektywna, inne mogą zmienić rozmiar członka na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, aby bez ingerencji chirurga członek zwiększył się w stały sposób.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to preprat, który stosują internauci i to oni wystawili tym pastylką pozytywną opinię. Nie przypadkowo także produkt ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Interesujący jest fakt,że, nie tylko mężczyźni zadowoleni są z efektów… ale głównie ich partnerki!

Zmień wielkość penisa w prosty sposób >> ZOBACZ